• Good Timing with Jo Firestone

    ★★★★

  • Phoebe Robinson: Sorry, Harriet Tubman

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★

  • Halloween Kills

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Val

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Civil War (Or, Who Do We Think We Are)

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Exterminate All the Brutes

    ★★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★½

  • Yearly Departed

    ★★★

  • Voice Above Water

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Hammer Down

    ★★★★

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★

  • Mank

    ★★★★½

  • Canvas

    ★★★★

  • The Last Video Store

    ★★★★

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★

  • John Bronco

    ★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★★★

  • Stay Home

    ★★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • In Search of Darkness - Part II

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Awkward

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • David

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • All In: The Fight for Democracy

    ★★★★

  • I Am Greta

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★½

  • Live from the Space Stage: A HALYX Story

    ★★★★

  • Beth Stelling: Girl Daddy

    ★★★★

  • Host

    ★★★½

  • Ode to Desolation

    ★★★★

  • Strasbourg 1518

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★½

  • Hannibal Buress: Miami Nights

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • Mae West: Dirty Blonde

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • 8:46

    ★★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★½

  • Out

    ★★★★½

  • Bob Rubin: Oddities and Rarities

    ★★★★

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★★

  • Not Alone in Here

    ★★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★½

  • One Cut of the Dead – Mission: Remote

    ★★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★½

  • Sol Levante

    ★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★½

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

    ★★★½

  • Fried Barry

    ★★½

  • Playdate With Destiny

    ★★★

  • City of Smiles

    ★★★★½