RSS feed for Траян
  • #Alive

    ★★

  • The Hunt

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • 1917

    ★★★

  • Bad Education

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • The Platform

    ★★★

  • The Assistant

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • After

  • Captain Marvel

    ★★

  • Softness of Bodies

    ★★★

  • In Fabric

    ★★★★

  • Rafiki

    ★★★

  • All Light Will End

    ½

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★★

  • Devilman Crybaby

    ★½

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Mary and the Witch's Flower

    ★★★

  • Night Is Short, Walk on Girl

    ★★★½

  • Lucid Dream

  • A Cure for Wellness

    ★★

  • Dou kyu sei – Classmates

    ★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★

  • Paranormal Activity: The Ghost Dimension

    ½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★½

  • Phoenix

    ★★★★

  • When Marnie Was There

    ★★★½

  • Goodbye to Language

    ★★

  • Breathe

    ★★★

  • Ping Pong the Animation

    ★★★★★

  • Paranormal Activity: The Marked Ones

    ★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★

  • Coherence

    ★★★

  • The Garden of Words

    ★★½

  • Paranormal Activity 4

  • Passion

    ★★★★

  • Berberian Sound Studio

    ★★★

  • The Hunger Games

    ★★★

  • Elles

    ★★

  • Wuthering Heights

    ★★½

  • Resident Evil: Afterlife

    ★★½

  • The Secret World of Arrietty

    ★★★

  • The Tatami Galaxy

    ★★★★½

  • Zombieland

  • A Perfect Getaway

    ★★★

  • Chloe

    ★★

  • Bronson

    ★★★½

  • RockNRolla

    ★★★

  • Ponyo

    ★★★

  • St. Trinian's

    ★½

  • Sunshine

    ★★★

  • Dead Silence

  • The Hitcher

    ½

  • Paprika

    ★★★★★

  • Tales from Earthsea

    ★★½

  • Red Road

    ★★★

  • Pride & Prejudice

    ★★½

  • The Child

    ★★★

  • Howl's Moving Castle

    ★★★★

  • Layer Cake

    ★★★

  • Mind Game

    ★★★★

  • Paranoia Agent

    ★★★★

  • Saw

    ★★★

  • In the Cut

    ★★★½

  • The Truth About Charlie

    ★★★

  • Femme Fatale

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★