dianaa_ has logged 20 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Return of the Jedi

Return of the Jedi

1983
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Princess Diaries

The Princess Diaries

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
Read the review Edit this entry  
16
Folklore: The Long Pond Studio Sessions

Folklore: The Long Pond Studio Sessions

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
05
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry