Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • ¡Que Viva México!

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Emily

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Son

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★½

  • Close

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • The Five Devils

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats