• Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Good, The Bart, and The Loki

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Thunder Force

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Us Again

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Cherry

    ★½

  • Fate: The Winx Saga - The Afterparty

    ★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Cookie Num Num

    ★★★½

  • Dancing with the Cars

    ★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★★

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • Soul of the City

    ★★★½

  • Dory Finding

    ★★½

  • Unparalleled Parking

    ★★

  • To Fitness and Beyond

    ★★★

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Music

    ½

  • Burrow

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Education

    ★★★★

  • Alex Wheatle

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • A Concerto Is a Conversation

    ★★★½

  • Two Distant Strangers

    ★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Small Axe

    ★★★★

  • Mank

    ★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½