Sort by
  • The Beekeeper

  • Mean Girls

  • Wonka

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Leave the World Behind

  • Five Nights at Freddy's

  • The Other Zoey

  • Trolls Band Together

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • When Evil Lurks

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Holdovers

  • Saltburn

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

  • Moving

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

  • Blue Beetle

  • The Boy and the Heron

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Revenant

  • King the Land

  • No Hard Feelings

  • Nimona

  • The Flash

    ★★★

  • Once Upon a Studio

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Bottoms

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Scream VI

  • The Teachers’ Lounge

  • Unlocked

    ★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

  • Passages

  • Theater Camp

  • Past Lives

  • Fremont

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Summer Strike

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Hellhole

  • Black Adam

  • Rosaline

  • Halloween Ends

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Entergalactic

  • Werewolf by Night

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

  • Sanctuary