Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★

  • The Autopsy

    ★★

  • Prey for the Devil

    ★½

  • Hellraiser

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★½

  • Doctor Terror

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • One Piece Film Red

    ★★★★

  • Nope

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • We Cry Together

    ½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Phoenix Rising

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The House

    ★½

  • Scream

    ★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Sing 2

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • The Black Phone

    ★★

  • Street Boy

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • The Death of David Cronenberg

    ★★

  • Halloween Kills

    ½

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Malignant

    ★½

  • Parallel Mothers

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ½

  • Candyman

    ★½

  • Free Guy

    ½

  • The Green Knight

    ★½

  • Old

    ★★★

  • Pig

  • Lamb

  • Titane

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

  • Annette

    ★★★★

  • GHz

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★

  • Teenagers

    ★★★★

  • French Water

    ★★½

  • The Unholy

  • Bad Trip

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Nobody

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Time to Duel

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

  • Who's Asking About That?

    ★★½

  • Malcolm & Marie

  • The Little Things

    ★★

  • The Sadness

    ★★½

  • perfectCondition((GENUINE))

    ★★★

  • Uncanny Valley

    ★★★★

  • AS WAS THE SKY, SO IS NOW THE TREES

    ★★★½

  • Long Toast

    ★★

  • Fatale

    ★★