Sort by

Diego Coya has logged 24 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Antlers

Antlers

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Clickbait

Clickbait

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Don't Look Now

Don't Look Now

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
A Streetcar Named Desire

A Streetcar Named Desire

1951
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Repulsion

Repulsion

1965
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Radium Girls

Radium Girls

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Guilty

The Guilty

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Nightmare Alley

Nightmare Alley

1947
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Lamb

Lamb

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry