RSS feed for Diego
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
06
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Irreversible

Irreversible

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Love

Love

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Wind River

Wind River

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Babadook

The Babadook

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
A Clockwork Orange

A Clockwork Orange

1971
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Watchmen

Watchmen

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Justice League

Justice League

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Roma

Roma

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Hold the Dark

Hold the Dark

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Creed II

Creed II

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry