Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Stutz

    ★★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Evil Eye

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Portrait of God

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Prehistoric Planet

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★

  • Incantation

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Sofía Niño de Rivera: Lo Volvería a Hacer

    ★★★

  • Moonfall

    ★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★

  • Behind the Scenes With Jane Campion

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Sabaton – Live From The 20th Anniversary Show At Wacken 2019

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Three Venus

    ★★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★