Sort by

Diego has logged 429 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2011
×
★★★★
Edit this entry  
30
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

2010
×
★★★½
Edit this entry  
30
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2009
×
★★★★
Edit this entry  
30
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★★
Edit this entry  
29
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★½
Edit this entry  
28
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★
Edit this entry  
27
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Soul

Soul

2020
×
★★★½
Edit this entry  
25
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
A Christmas Carol

A Christmas Carol

2009
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
The Polar Express

The Polar Express

2004
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
Christmas Evil

Christmas Evil

1980
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
A Christmas Carol

A Christmas Carol

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Black Christmas

Black Christmas

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
P2

P2

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
It's a Wonderful Life

It's a Wonderful Life

1946
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Secret Santa

Secret Santa

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Office Christmas Party

Office Christmas Party

2016
×
★★★
Edit this entry  
16
Deck the Halls

Deck the Halls

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Anna and the Apocalypse

Anna and the Apocalypse

2017
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Fatman

Fatman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Silent Night, Deadly Night

Silent Night, Deadly Night

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Deathcember

Deathcember

2019
×
★★
Edit this entry  
13
Jingle All the Way

Jingle All the Way

1996
×
★★★½
Edit this entry  
12
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Elf

Elf

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Dead End

Dead End

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Silent Night

Silent Night

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Klaus

Klaus

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Saint

Saint

2010
×
★★★
Edit this entry  
06
LEGO Star Wars Holiday Special

LEGO Star Wars Holiday Special

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Happy Christmas

Happy Christmas

2014
×
★★½
Edit this entry  
05
Krampus

Krampus

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Gremlins

Gremlins

1984
×
★★★½
Edit this entry  
03
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★
Edit this entry  
02
Jack Frost

Jack Frost

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
A Christmas Story

A Christmas Story

1983
×
★★★½
Edit this entry  
27
Reset

Reset

2017
×
★★
Edit this entry  
24
Instructions for a Light and Sound Machine

Instructions for a Light and Sound Machine

2005
×
Edit this entry  
23
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Haunting of Bly Manor

The Haunting of Bly Manor

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Surf's Up

Surf's Up

2007
×
★★★½
Edit this entry  
12
Milk

Milk

2017
×
Edit this entry  
11
Holidays

Holidays

2016
×
★★★
Edit this entry  
11
The Nightmare Before Christmas

The Nightmare Before Christmas

1993
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
09
Sleepy Hollow

Sleepy Hollow

1999
×
★★★
Edit this entry