Diego has logged 28 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Unsane

Unsane

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Puppet Master

Puppet Master

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Shopping

Shopping

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Mission: Impossible - Rogue Nation

Mission: Impossible - Rogue Nation

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Mission: Impossible III

Mission: Impossible III

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Mission: Impossible - Ghost Protocol

Mission: Impossible - Ghost Protocol

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Battle of the Sexes

Battle of the Sexes

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Skyscraper

Skyscraper

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Reign of Fire

Reign of Fire

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Q

Q

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
SuperFly

SuperFly

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Predator 2

Predator 2

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Strangers: Prey at Night

The Strangers: Prey at Night

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Blockers

Blockers

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry