Sort by

Dietcoke4breakfast has logged 14 entries for films during July 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Modern Girls

Modern Girls

1986
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
The Accused

The Accused

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Thelma & Louise

Thelma & Louise

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Masquerade

Masquerade

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
What Ever Happened to Baby Jane?

What Ever Happened to Baby Jane?

1962
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Nope

Nope

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Modern Girls

Modern Girls

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Elvis

Elvis

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Twister

Twister

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Girl in the Picture

Girl in the Picture

2022
×
Read the review Edit this entry  
08
Connie and Carla

Connie and Carla

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
No Way Out

No Way Out

1987
×
Read the review Edit this entry  
02
Red Rocket

Red Rocket

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry