Dilara has logged 18 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
An American Crime

An American Crime

2007
×
Read the review Edit this entry  
18
Onward

Onward

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The African Doctor

The African Doctor

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Flatliners

Flatliners

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Grave of the Fireflies

Grave of the Fireflies

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Deadly Illusions

Deadly Illusions

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Angel's Egg

Angel's Egg

1985
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
From Up on Poppy Hill

From Up on Poppy Hill

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Kiki's Delivery Service

Kiki's Delivery Service

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Tale of the Princess Kaguya

The Tale of the Princess Kaguya

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Princess Mononoke

Princess Mononoke

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The BFG

The BFG

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Little Big Women

Little Big Women

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry