• Black Widow

    ★★★★

  • Marie Antoinette

    ★★★

  • Magic in the Moonlight

    ★★★

  • The Tourist

    ★★★

  • An American Crime

    ★★★★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • Archive

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Spies in Disguise

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • The African Doctor

    ★★★★

  • Flatliners

    ★★½