• The Northman

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Leviathan

  • That Which Will Become of a Stolen Soul

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • 9/21/21

  • The Alpinist

    ★★★★½

  • Metal Detector Maniac

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Beware! The Vanishing Family

  • It Is Just The Night Winds Waving The Tree Branches

    ★★★★

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★½

  • Teaching Jake about the Camcorder, Jan '97

    ★★★★

  • Throat Notes

    ★★★★★

  • The Clockwork Elves

  • Jolly

  • Riders of Justice

    ★★★★★

  • The Flesh of Fallen Angels

    ★★

  • Ambition

    ★★★★

  • Tales of the Uncanny

  • OPAL

    ★★½

  • Earn $20K EVERY MONTH by being your own boss

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Caveat

    ★★★★½

  • Class Action Park

    ★★★★

  • The Dolly Television Broadcast

  • The Surrogate

  • Animal World: Chameleon

  • Imagem

  • Animal World: Giant Tortoise

  • Akanbe

  • Blood Brother

    ★★½

  • Amatory

    ★★★★

  • Variant

    ★★★★★

  • Channel X Cartoon Show

  • Dusty II: Rusty's Revenge

    ★★★½

  • Cherish Your Teeth

  • That Which Will Rise from Wind

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

    ★★★★★

  • The 3rd Eye Murders

    ★★★★

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★½

  • The Mannequin

    ★★

  • A Little More Flesh

    ½

  • The Sky

  • The AGFA Horror Trailer Show

    ★★★★★

  • McDonald's Test Market 447b

  • Black Sheep Boy

    ★★★★½

  • Makeout Massacre

    ★★★

  • Former Cult Member Hears Music For The First Time

  • Sonic the Hedgehog

  • Cats

  • The Haunted Swordsman

    ★★★★★

  • The Third Hand

  • Ding... You're Dead

    ★½

  • Smiling Woman

  • Satanic Panic '87

    ★★★½

  • Halloween, Except the Knife Is 50 Feet Long

    ★★★½

  • The Fall

    ★★★½

  • Night Crawl

    ★★★½

  • Impetigore

    ★★★★½

  • The Ripper

  • On-Gaku: Our Sound

    ★★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Silent Madness

    ★★★

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • Place

    ★★★★★