• Not Okay

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

    ★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • Father Stu

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • The Bubble

    ★★

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • Deep Water

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Dog

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Catwoman: Hunted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Home Team

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Sex Appeal

    ★★

  • The House

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★½

  • American Underdog

    ★★★

  • Mother/Android

    ★★

  • Rumble

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Anonymously Yours

    ★★

  • Mixtape

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • West Side Story

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • Sing 2

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • Red Notice

    ★★

  • Love Hard

    ★★

  • Finch

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½