Sort by
  • Wonka

    ★★

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★½

  • The Three Musketeers: Milady

  • Leo

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★★

  • Tiger 3

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★½

  • Expend4bles

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Night of the Hunted

    ★★

  • Poolman

    ★★½

  • Dear Jassi

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

  • Together 99

    ★★★★½

  • Jawan

    ★★★½

  • Daaaaaali!

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • Hit Man

    ★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • The Beast

    ★★★★★

  • Maestro

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★½

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • Saltburn

    ½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Ferrari

    ★★★★★

  • The Bikeriders

    ★★★½

  • El Conde

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Circus Maximus

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Perfect Days

    ★★★★★

  • Last Summer

    ★★★★

  • Inside the Yellow Cocoon Shell

    ★★

  • The Boogeyman

  • Little Girl Blue

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • The Black Mass

    ★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★★