• Game Over, Man!

    ★★

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • When We First Met

    ★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Justice League

    ½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Happy Death Day

    ★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★½

  • Downsizing

  • I, Tonya

    ★★★

  • The Ritual

    ★★★½

  • It

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • The Dark Tower

    ½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★½

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Girls Trip

    ★★

  • Good Time

    ★★★★½

  • Okja

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Alien: Covenant

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Life

    ★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Wind River

    ★★★★★

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★★½

  • Passengers

    ★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Office Christmas Party

    ★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Curse of the Man Who Sees UFOs

    ★★★★

  • Split

    ★★★

  • The Void

    ★★★½

  • The Magnificent Seven

    ★★★

  • Deepwater Horizon

    ★★★

  • Mascots

    ★★½

  • Free Fire

    ★★★★½

  • Moonlight

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★½

  • David Brent: Life on the Road

    ★★½

  • Suicide Squad

  • Ghostbusters

    ★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★★

  • The Shallows

    ★★★

  • Warcraft

    ★★★★

  • The Neon Demon

    ★★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★

  • How to Build a Time Machine

    ★★★★★

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★★½

  • Special Correspondents

    ★½

  • Team Foxcatcher

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★½

  • Pee-wee's Big Holiday

    ★★

  • Tower

    ★★★

  • Keanu

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★½

  • Hush

    ★★

  • Everybody Wants Some!!

    ★★★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★