Sort by
  • The Swan

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Green Tide

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Differing Opinions

    ★★★★★

  • Toni

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★★

  • Daniel Brühl: Breaking Bad

    ★★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Je connais personne

  • Suzume

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • OnlyFans

    ½

  • Elvis

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • A human through the eyes of a silent city

    ★★★★★

  • Moon Knight

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Encanto

  • The Guilty

    ★★★

  • Je l'aime à mentir

  • Dune

    ★★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • The Stronghold

    ★★★½

  • Respect

    ★★★½

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

  • Old

    ★★★½

  • A Tale of Love and Desire

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • The Ballerina

  • Eiffel

    ★★

  • Girl in the Basement

    ★★★½

  • Cops and Robbers

  • Cadaver

    ★½

  • Pixie

    ★★★★

  • Soul

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • My Tender Matador

    ★★★★

  • Home Front

    ★★½

  • Guest

  • Hamilton

    ★★★★½

  • The Wait

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★½

  • 365 Days

  • Spree

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Blizzard of Souls

    ★★★★

  • The Devil Next Door

    ★★★½

  • Make Me a Sandwich

  • #Iamhere

  • Sitara: Let Girls Dream

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • An Officer and a Spy

    ★★★

  • Spiral

    ½