Sort by
  • Leo

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★½

  • Wingwomen

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • The Book of Clarence

    ★★★½

  • The Reckoning

  • Ballerina

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Starve Acre

    ★★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Great Escaper

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • The End We Start From

    ★★★

  • One Life

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

  • Together 99

    ★★★★

  • Paradise Is Burning

    ★★★

  • Lubo

    ★★½

  • Daaaaaali!

    ★★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★½

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★½

  • The Beast

    ★★★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • Fingernails

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Chuck Chuck Baby

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Heart of Stone

    ★★½

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★★½

  • Yannick

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Circus Maximus

    ★★½

  • Concrete Utopia

    ★★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ★★½

  • Red Rooms

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Scala!!!

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Suitable Flesh

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★