Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Poison

    ★★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★★½

  • The Swan

    ★★★★★

  • Saw X

    ★½

  • The Creator

    ½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Jawan

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani

    ★★★★★

  • Creation of the Gods I: Kingdom of Storms

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★

  • Barbie

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fool's Paradise

    ★★½

  • Fast X

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Love Again

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • You Don't Mess Around With Nancy Noble

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Here

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Maybe I Do

    ★★★

  • Pathaan

    ★★★

  • A Thousand and One

    ★★★

  • Full River Red

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★

  • Gush

    ★★★★

  • Queen City Blues

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Sights & Sounds of the 150th Tunbridge World's Fair

  • Inventor Crazybrains and the Girl Called Bird

  • The Wedding Parade

    ★★★★

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Talent Show

  • perennials

  • Racist Trees

    ★★★½

  • Say Hey, Willie Mays!

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Breathe on Me

  • Whitman Brook