Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ½

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★★½

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Missing

    ★★★

  • You People

    ★★½

  • House Party

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Till

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Untrapped: The Story of Lil Baby

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Elvis

    ★★★