DirkH has logged 18 entries for films during July 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
A Good Year

A Good Year

2006
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Push

Push

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Demented

The Demented

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Sleepaway Camp

Sleepaway Camp

1983
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
G.I. Joe: Retaliation

G.I. Joe: Retaliation

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
A Field in England

A Field in England

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
One Missed Call

One Missed Call

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Alone in the Dark

Alone in the Dark

2005
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Men in Black II

Men in Black II

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Future

The Future

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
04
The Call

The Call

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Trance

Trance

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Internship

The Internship

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
01
National Treasure

National Treasure

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry