Sort by
  • Hunger

    ★★★

  • Swarm

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Be Eternal: Champions of America

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Baby Ruby

    ★★½

  • Emily

    ★★★

  • The Swimmers

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Athena

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Darlings

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Argentine National Team, Road to Qatar

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★

  • Persuasion

    ★½

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • The Five Devils

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Return to Seoul

    ★★★½

  • Hideous

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Corsage

    ★★★★

  • God's Creatures

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Moonshot

    ★★

  • Umma

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★

  • Soft & Quiet

  • Sissy

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Weekend Away

    ★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Alcarràs

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • The Janes

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★½

  • Please Baby Please

    ★★★½

  • Nanny

    ★★★