• Holidate

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • My Psychedelic Love Story

    ★★★

  • Rebecca

    ★★

  • Hubie Halloween

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Console Wars

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★

  • An American Pickle

    ★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Greyhound

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Capone

    ★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • Coffee & Kareem

    ★★½

  • The Hunt

    ★★½

  • Spenser Confidential

    ★½

  • The Way Back

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Spaceship Earth

    ★★★

  • Wendy

    ★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

  • His House

    ★★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★½

  • The Painter and the Thief

    ★★★★½

  • Miss Americana

    ★★

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Black Christmas

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★

  • Jexi

    ★★★½

  • Mister America

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • The Platform

    ★½

  • Hustlers

    ★★

  • Sea Fever

    ★★★½

  • The Laundromat

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Ravage

    ★½

  • First Cow

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Waves

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★