• Rewind

    ★★★

  • Come to Daddy

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • In Full Bloom

  • Pet Sematary

    ★★

  • The Curse of La Llorona

  • Us

    ★★★★★

  • Good Boys

    ★★★

  • I See You

    ★★

  • Girl on the Third Floor

    ★★

  • Villains

    ★★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★★★

  • The Body Remembers When the World Broke Open

    ★★★½

  • 37 Seconds

    ★★★½

  • Drunk Parents

    ½

  • What Men Want

    ★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Greener Grass

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • One Child Nation

    ★★★½

  • The Lodge

    ★★★★½

  • The Farewell

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★½

  • The Hole in the Ground

    ★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★½

  • Smash and Grab

  • Kitbull

  • Fyre

    ★★★½

  • Polaroid

  • Glass

    ★★½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Trevor Noah: Son of Patricia

    ★★★½

  • The Princess Switch

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★½

  • In the Absence

  • The Grinch

    ★★

  • The Holiday Calendar

  • Slaughterhouse Rulez

    ★★

  • Reverse

  • Fast Horse

  • The Haunting of Hill House

  • Look Away

    ½

  • The Oath

    ★★

  • Mahalia Melts in the Rain

  • Venom

    ★★★★★

  • Night School

  • Bad Times at the El Royale

    ★★½

  • Head Count

    ★★★★

  • The Clovehitch Killer

    ★★★

  • Overlord

    ★★★½

  • The Perfection

  • Werewolf

    ★★

  • In Fabric

  • Once Upon a Deadpool

    ★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Widows

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Greta

    ★★★½

  • The Nun

  • The Sisters Brothers

    ★★★★

  • I Want to Eat Your Pancreas

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • The Happytime Murders

    ★★

  • Skin

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★½

  • Dog Days

    ★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½