Sort by
  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Fourth of July

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Chappelle's Home Team - Earthquake: Legendary

  • The Batman

    ★★★½

  • Moonfall

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Louis C.K.: Sorry

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • drew michael: red blue green

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Michael Che: Shame the Devil

  • Dave Chappelle: The Closer

  • The Black Phone

    ★★½

  • Squid Game

  • Shane Gillis: Live In Austin

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

  • Cruella

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Yes Day

  • Coming 2 America

    ½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

  • Soul

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★

  • Antebellum

  • Tenet

    ½

  • An American Pickle

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • I'll Be Gone in the Dark

  • Becky

    ★★½

  • Mark Normand: Out To Lunch

  • The Last Dance

  • Chris D'Elia: No Pain

  • Sincerely Louis C.K.

  • The Plot Against America

  • Mulan

    ★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

  • Goldman v Silverman

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • Watchmen

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Primal

  • The Irishman

    ★½

  • Bad Education

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★★