• Rebecca

  • Hamilton

    ★★★★

  • Black Friday

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • The Guy Who Didn't Like Musicals

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Venom

    ★★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Tag

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★★

  • Justice League

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • The Beguiled

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Boss Baby

    ★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Bridget Jones's Baby

    ★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★

  • Edgar Allan Poe's Murder Mystery Dinner Party

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • Batman: The Killing Joke

  • Spies Are Forever

    ★★★★★

  • Finding Dory

    ★★★

  • The Do-Over

    ★★★½

  • Sausage Party

    ★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • And Then There Were None

    ★★★★★

  • The Ridiculous 6

    ★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★½

  • Crimson Peak

    ★★★

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★½

  • Ant-Man

    ★★★★★

  • Inside Out

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • The Trail to Oregon!

    ★★★★

  • The Interview

    ★★★

  • Big Eyes

    ★★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • John Wick

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Batman: Assault on Arkham

    ★★★½

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★

  • Blended

    ★★★½

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★½