Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Groot Takes a Bath

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Quotidian

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Choose or Die

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Cat Burglar

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Free Guy

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Tomorrow War

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Cruella

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • WandaVision

    ★★

  • News of the World

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Two Distant Strangers

    ★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Mank

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • The Lodger

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★½

  • Attack on Titan: Chronicle

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★