Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Diabolik

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • The Hating Game

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Love Hard

    ★★

  • Encanto

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Still Out of My League

    ★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Freaks Out

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Malignant

    ★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • Old

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Plan B

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Why Did You Kill Me?

  • The Fallout

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • Pleasure

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Weekend

    ★★

  • The Ripper

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • The Prom

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Mank

    ★★★★½

  • Canvas

    ★★½

  • Holidate

    ★★

  • The Undoing

  • The Queen's Gambit

  • Chelsea Handler: Evolution

    ★★★½