Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Saw X

    ★★★

  • The Creator

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Monk and the Gun

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • God Is a Bullet

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Jagged Mind

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • La Chimera

    ★★★½

  • The Old Oak

    ★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Monster

    ★★★★

  • Fast X

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Malum

    ★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Late Bloomers

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Eileen

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Blood Relatives

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Alice, Darling

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★