Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Nope

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★½

  • Flux Gourmet

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Moonfall

  • Cycles

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

  • Dune

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★

  • Old

  • Nitram

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Val

    ★★★

  • Black Widow

    ★½

  • Cruella

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★½

  • Cam Girls

    ½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Tripping with Nils Frahm

    ★★★★½

  • Riders of Justice

    ★★★

  • Carrie's Doing Great

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★

  • Rams

    ★★½

  • Fatman

    ★★★

  • Another Round

    ★★★

  • Still Processing

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Memory House

    ★★★

  • In My Room

    ★★

  • Apples

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The Unseen River

    ★★★

  • The Stunt Double

    ★★★½

  • Strasbourg 1518

    ★★½

  • Unhinged

    ★★

  • Blood Rider

    ★★½

  • Tooth 4 Tooth

    ★½

  • Capone

    ★★½

  • The Trip to Greece

    ★★★

  • The Way Back

    ★★

  • Stump the Guesser

    ★★★

  • The Trouble with Being Born

    ★★★

  • Last and First Men

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • McDonald's Test Market 447b

    ★★½

  • High Ground

    ★★★½

  • Horse Girl

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Possessor

    ★★★★½

  • Cold Meridian

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Cats

    ½

  • No More Wings

    ★★★

  • Bombshell

    ★½

  • 6 Underground

    ★★½

  • Little Women

    ★★