RSS feed for dkn

dkn has logged 35 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Moneyball

Moneyball

2011
×
★★★★
Edit this entry  
01
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★
Edit this entry  
01
Old School

Old School

2003
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Aladdin

Aladdin

1992
×
★★½
Edit this entry  
23
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Holmes & Watson

Holmes & Watson

2018
×
½
Edit this entry  
29
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Mystery, Alaska

Mystery, Alaska

1999
×
★★★½
Edit this entry  
13
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

1988
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★
Edit this entry  
07
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★
Edit this entry  
06
Leaving Neverland

Leaving Neverland

2019
×
★★★★
Edit this entry  
05
Knock Knock

Knock Knock

2015
×
★½
Edit this entry  
04
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★
Edit this entry  
31
The Case Against Adnan Syed

The Case Against Adnan Syed

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
26
The Death of Stalin

The Death of Stalin

2017
×
★★★
Edit this entry  
24
Invincible

Invincible

2006
×
★★★
Edit this entry  
20
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★
Edit this entry  
04
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★
Edit this entry  
07
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★
Edit this entry  
06
Tag

Tag

2018
×
★★★
Edit this entry  
30
Baywatch

Baywatch

2017
×
★★½
Edit this entry  
26
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
21
On the Basis of Sex

On the Basis of Sex

2018
×
★★★★
Edit this entry  
20
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★
Edit this entry  
20
Fyre

Fyre

2019
×
★★★★
Edit this entry  
19
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Star Trek Into Darkness

Star Trek Into Darkness

2013
×
★★★★
Edit this entry  
17
Saving Banksy

Saving Banksy

2017
×
★★½
Edit this entry  
16
Star Trek

Star Trek

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Green Book

Green Book

2018
×
★★★½
Edit this entry  
14
Vice

Vice

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Step Up 2: The Streets

Step Up 2: The Streets

2008
×
★★½
Edit this entry  
07
Perfect Bid: The Contestant Who Knew Too Much

Perfect Bid: The Contestant Who Knew Too Much

2017
×
★★★
Edit this entry