Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Traverse

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Zoizoglyphes

  • F9

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Dig

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Soul

    ★★★★½

  • Good and Better

  • Small Country: An African Childhood

    ★★★★

  • Tenet

    ★★½

  • Aurora

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ½

  • Empty Places

  • Beyond Noh

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Unorthodox

    ★★

  • Disclosure

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Minari

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Yes-People

  • Zola

    ★★★★

  • 3 Logical Exits

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Average Happiness

  • Maradona's Legs

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Platform

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Rain

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Matthias & Maxime

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • In Vitro

  • The Hustle

    ★★★

  • Avengers: Endgame

  • Ties