Daniel has logged 10 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Cruella

Cruella

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Saw

Saw

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Chicago

Chicago

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show

1975
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Totally Fucked Up

Totally Fucked Up

1993
×
★★★★
Edit this entry  
08
Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Nowhere

Nowhere

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Berenice Seeks

Berenice Seeks

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Super Dark Times

Super Dark Times

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry