RSS feed for David Nathan

David Nathan has logged 11 entries for films during May 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Great Gatsby

The Great Gatsby

2013
×
★★★★
Edit this entry  
26
Friends with Benefits

Friends with Benefits

2011
×
★★★
Edit this entry  
25
Oblivion

Oblivion

2013
×
★★★
Edit this entry  
25
Kiss Kiss Bang Bang

Kiss Kiss Bang Bang

2005
×
★★★★
Edit this entry  
24
The Elephant Man

The Elephant Man

1980
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Mirror Mirror

Mirror Mirror

2012
×
★★★
Edit this entry  
17
Les Misérables

Les Misérables

2012
×
★★★½
Edit this entry  
12
Ruby Sparks

Ruby Sparks

2012
×
★★★½
Edit this entry  
03
Star Trek Into Darkness

Star Trek Into Darkness

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Star Trek: Nemesis

Star Trek: Nemesis

2002
×
★★½
Edit this entry  
01
Star Trek: First Contact

Star Trek: First Contact

1996
×
★½
Edit this entry