Sort by
  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Inside

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Cocaine Bear

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Spirited

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • Halloween Ends

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★½

  • Skinamarink

    ½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • Close

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

  • Triangle of Sadness

    ½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★