Sort by

Noah Del has logged 21 entries for films during May 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Upstream Color

Upstream Color

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Blackcoat's Daughter

The Blackcoat's Daughter

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Me and Earl and the Dying Girl

Me and Earl and the Dying Girl

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
It Follows

It Follows

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Krisha

Krisha

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Super Dark Times

Super Dark Times

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Disobedience

Disobedience

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Wedding Crashers

Wedding Crashers

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Boy

Boy

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Lean on Pete

Lean on Pete

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Mom and Dad

Mom and Dad

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry