• Gunpowder Milkshake

  • Black Widow

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Ronin

    ★★★

  • Run

    ★★★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★

  • The Prestige

    ★★★★

  • There Will Be Blood

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Noah

    ★★★

  • Sinbad: Legend of the Seven Seas

    ★★★

  • Drag Me to Hell

    ★★★

  • The Lost World: Jurassic Park

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★★★

  • Star Trek Into Darkness

    ★★★

  • Star Trek

    ★★★