Sarah has logged 16 entries for films during October 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Possessed

Possessed

1931
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
Read the review Edit this entry  
26
Dracula

Dracula

1958
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Dracula

Dracula

1992
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Mummy

The Mummy

1959
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Flight of the Conchords: Live in London

Flight of the Conchords: Live in London

2018
×
★★★★
Edit this entry  
14
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
First Man

First Man

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Jerry Maguire

Jerry Maguire

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Venom

Venom

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Conversation

The Conversation

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry