• Doctor Strange

    ★★★★★

  • Hinterlands

    ★★★★★

  • Xenoi

    ★★★★★

  • 20th Century Women

    ★★★★★

  • Secret Goldfish

    ★★★★★

  • Split

    ★★★★★

  • Mind Frame

    ★★★★★

  • Lumière!

    ★★★★★

  • As Without So Within

    ★★★★★

  • Masterminds

    ★★★★★

  • Events in a Cloud Chamber

    ★★★★★

  • Antiporno

    ★★★★★

  • Voyage of Time: Life's Journey

    ★★★★★

  • From Nine to Nine

    ★★★★★

  • Feeler

    ★★★★★

  • A Solar Dream

    ★★★★★

  • Salt and Fire

    ★★★★★

  • American Honey

    ★★★★★

  • Soft Film

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Closer

    ★★★★★

  • Hail, Caesar!

    ★★★★★

  • All These Sleepless Nights

    ★★★★★

  • Swiss Army Man

    ★★★★★

  • The Neutral Zone

    ★★★★★

  • 025 Sunset Red

    ★★★★★

  • We Make Couples

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • Blue Permanence / Swan Blood

    ★★★★★

  • Open A Manhole Cover While Walking

    ★★★★★

  • Dream English Kid 1964-1999 AD

    ★★★★★

  • Morning ... Came a Day Early

    ★★★★★

  • Mad Ladders

    ★★★★★

  • Cathode Garden

    ★★★★★

  • YOLO

    ★★★★★

  • Anomalisa

    ★★★★★

  • Kaili Blues

    ★★★★★

  • Hunter

    ★★★★★

  • Perimeter

    ★★★★★

  • 88:88

    ★★★★★

  • The Sadness of the Trees

    ★★★★★

  • Ant-Man

    ★★★★★

  • A Century of Energy

    ★★★★★

  • Shadows

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★★

  • Evenfall

    ★★★★★

  • When I Was Done Dying

    ★★★★★

  • Night Vision

    ★★★★★

  • Knight of Cups

    ★★★★★

  • Greetings to the Ancestors

    ★★★★★

  • Hours

    ★★★★★

  • Mona Lisa Smiles (Again and Again)

    ★★★★★

  • Strata of the Image

    ★★★★★

  • primitive cinema

    ★★★★★

  • Dying of the Light

    ★★★★★

  • Saving Christmas

    ★★★★★

  • Too Many Cooks

    ★★★★★

  • The Hummingbird Wars

    ★★★★★

  • Dominion

    ★★★★★

  • Atlantis

    ★★★★★

  • Inherent Vice

    ★★★★★

  • L

    ★★★★★

  • Eyes of Hitchcock

    ★★★★★

  • Circle of Abstract Ritual

    ★★★★★

  • White Ash

    ★★★★★

  • Ille Lacrimas

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★

  • Twin Peaks: The Missing Pieces

    ★★★★★

  • When Marnie Was There

    ★★★★★

  • NOT AND OR

    ★★★★★

  • Nothing

    ★★★★★

  • Headspace

    ★★★★★