Sort by
  • Scream VI

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★

  • Gone in the Night

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Death to 2021

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • All Too Well: The Short Film

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Dear Evan Hansen

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★½

  • Luca

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

    ★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★½

  • Yes Day

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Moxie

    ½

  • Shangri-La

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • WandaVision

  • Wish Dragon

    ★★½

  • Locked Down

  • Cops and Robbers

  • Paava Kadhaigal

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Ludo

    ½

  • Canvas

  • Come Play

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Over the Moon

    ★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Unpregnant

    ★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Night in Paradise

    ★★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★

  • All or Nothing: Tottenham Hotspur

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • Strasbourg 1518

  • Hamilton

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Dating Amber

    ★★★★