Sort by
  • Destroy All Neighbors

    ★★½

  • Thanksgiving

    ★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Saw X

    ★½

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Consecration

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★½

  • The Elderly

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★½

  • Our Father

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Dark Glasses

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Antlers

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★