Sort by

DominicDecoco91 has logged 20 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Insomnia

Insomnia

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
#Alive

#Alive

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Mississippi Burning

Mississippi Burning

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Excalibur

Excalibur

1981
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Up in Smoke

Up in Smoke

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Beyond the Valley of the Dolls

Beyond the Valley of the Dolls

1970
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Waiting for Guffman

Waiting for Guffman

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Meaning of Life

The Meaning of Life

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
13 Going on 30

13 Going on 30

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Menace II Society

Menace II Society

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Darkman

Darkman

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Amistad

Amistad

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry