Sort by

DominicDecoco91 has logged 14 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
Read the review Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Lamb

Lamb

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Titane

Titane

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry