Don has logged 21 entries for films during June 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Apocalypto

Apocalypto

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Producers

The Producers

1967
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Network

Network

1976
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Titanic

Titanic

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
G.B.F.

G.B.F.

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The To Do List

The To Do List

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Goodnight, Mister Tom

Goodnight, Mister Tom

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
LOL

LOL

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
13
The Child Molester

The Child Molester

1964
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
A Trip to the Moon

A Trip to the Moon

1902
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Haunted Castle

The Haunted Castle

1896
×
Read the review Edit this entry  
11
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Blackfish

Blackfish

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Mad Money

Mad Money

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Billy Elliot

Billy Elliot

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Kung Fury

Kung Fury

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Craft

The Craft

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Beyond Clueless

Beyond Clueless

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Super Size Me

Super Size Me

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry