• The Bob's Burgers Movie

  • Malignant

    ★★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Girl in the Basement

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • Antebellum

    ★★★

  • The New Mutants

  • Project Power

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★½

  • Dangerous Lies

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Emma.

  • Fantasy Island

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • The Turning

    ★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Hair Love

    ★★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★★

  • Vivarium

    ★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Child's Play

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

    ★★★½

  • Us

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Sweetheart

    ★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★★½

  • The Farewell

    ★★★★★

  • Escape Room

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★½

  • Bird Box

  • Venom

    ★★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • Thriller

    ★½

  • The Perfection

    ★★★★

  • The Lie

    ★★

  • Vox Lux

    ★★★★½

  • The Nun

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Ant-Man and the Wasp

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • The Witch Files

  • Hotel Artemis

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War