Sort by
  • The Nun II

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Shooting Stars

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★½

  • White Men Can't Jump

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Mrs. Davis

  • The Covenant

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Malum

    ★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • From Black

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • Creed III

    ★★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • You People

    ★½

  • House Party

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Romesh Ranganathan: The Cynic

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Pepsi, Where's My Jet?

  • Spirited

    ★★½

  • Slumberland

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • The Viewing

  • Graveyard Rats

  • Moment of Contact