RSS feed for Donovan

Donovan has rated 583 films released in the 2000s.

  • The Life Aquatic with Steve Zissou

    ★★★★

  • The Incredible Hulk

    ★★★

  • Around the World in 80 Days

    ★★½

  • Twilight

    ★★½

  • The Polar Express

    ★★

  • How the Grinch Stole Christmas

    ★★★

  • The Other Side of Heaven

    ★★★

  • Monster-in-Law

    ★★★

  • Sleep Dealer

    ★★★

  • Ping Pong

    ★★★

  • Maria Full of Grace

    ★★★½

  • Which Way Home

    ★★★½

  • Good Cop, Baby Cop

    ★★★

  • The Landlord

    ★★★½

  • Charlie's Angels: Full Throttle

    ★★★

  • The Santa Clause 3: The Escape Clause

    ★★

  • Whatever It Takes

    ★★

  • Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

    ★★★